Szybkie filtrowanie
Cena
  • od
    do

Carport / Wiaty garażowe

Przedstawiamy ofertę nowoczesnych wiat garażowych. Carport jest idealnym rozwiązaniem na ochronę pojazdu przed warunkami atmosferycznymi np. śniegiem czy gradem. Nowoczesny styl i precyzja wykonania sprawi, że stanie się doskonałym uzupełnieniem każdego przydomowego ogrodu.

Oprócz gotowych rozwiązań, umożliwiamy dowolną konfigurację dostosowaną do potrzeb klienta, począwszy od wymiarów po kolory poszczególnych elementów.

Trwałość na długie lata

Do produkcji wiat garażowych wykorzystujemy wyłącznie certyfikowanie materiały najwyższej jakości. Gwarantuje to wieloletnią trwałość i estetykę. Konstrukcja carportów wykonana jest ze stali ocynkowanej a dach oraz zabudowa ścian bocznych z blachy w wybranym kolorze.

Wiata garażowa czy garaż blaszany?

Wiaty samochodowe w porównaniu do garaży blaszanych wyróżnia minimalistyczny design i lekkość idealnie komponująca się z nowoczesnym budownictwem.

Dostawa i montaż

Nasze wiaty garażowe typu carport montowane są przez wykwalifikowanych monterów na przygotowanym wcześniej podłożu. Wszystkie elementy łączeniowe – śruby, wkręty posiadają stosowne atesty.

Czas montażu uzależniony jest z reguły od wielkości wiaty oraz warunków pogodowych i trwa z reguły od 1 do 3 godzin.

Wiaty garażowe dostarczamy i montujemy na terenie Całej Polski.

© Copyright 2023 by Transtal. Wszelkie prawa zastrzeżone.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl