Szybkie filtrowanie
Cena
  • od
    do

Stróżówki parkingowe

Stróżówki parkingowe/Wiaty śmietnikowe

Budki parkingowe nazywane stróżówkami lub portierkami posiadają lekką konstrukcję stalową. W naszej ofercie znajdują się również wiaty śmietnikowe.

Stróżówki wykonane są z zamkniętego profilu, który został ocynkowany. Cała konstrukcja jest bardzo bezpieczna, solidnie wykonana. Dzięki łatwemu demontażowi można przenieść stróżówkę parkingową w dowolnie wybrane miejsce bez konieczności wynajmowania specjalnego sprzętu. Dodatkowym atutem jest rozprowadzona w pomieszczeniu instalacja elektryczna, wypuszczony kabel górny pod lampę, włącznik i wyłącznik światła oraz gniazdko.

Wiaty śmietnikowe cechują się wyjątkowym wykonaniem z kątownika zimno giętego poddanego metodzie ocynkowania ogniowego, dzięki czemu są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Zaletą jest dostosowanie wiaty do potrzeb klienta pod względem kolorystyki, montażu bramy czy innego kierunku spadku dachu.

Oprócz stróżówek parkingowych proponujemy Państwu również wiaty śmietnikowe, które wykonane są z kątownika zimno giętego poddanego metodzie ocynkowania ogniowego. Ponadto są one obłożone blachą ocynkowaną z nadstawkami górnymi z siatki własnej produkcji, pozwalającymi na filtrację powietrza. Wiata posiada do połowy wypełnione siatką drzwi dwuskrzydłowe o szerokości 2 metrów, a jej dach w podstawowym wariancie ma spadek do tyłu (istnieje jednak możliwość dowolnej konfiguracji tego elementu).

W ofercie firmy Transtal znajdują się także wiaty garażowe, garaże metalowe oraz altanki ogrodowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całością naszego asortymentu.

© Copyright 2023 by Transtal. Wszelkie prawa zastrzeżone.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl