Płatności

W sklepie Transtal Sklep istnieją następujące formy płatności:

 

Płatność przelewem tradycyjnym na bankowe konto firmowe. Wybierając tę formę zapłaty za zamówiony towar zapłacisz po złożeniu zamówienia, przelewając łączną kwotę zamówienia na konto firmowe.
W przypadku płatności przelewem - przelew należy wykonać najpóźniej w dniu dostawy, nie później niż przed montażem.

Przelew natychmiastowy Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Płatność za pomocą kart płatniczych:

* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro
(Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.)

Płatność za pobraniem (płatne przy odbiorze kurierowi). Wybierając tę formę uregulowania należności, za towar zapłacisz w momencie jego odbioru z rąk kuriera. Zgodnie z przepisami firm kurierskich, otworzyć i sprawdzić przesyłkę można dopiero po zapłacie kurierowi, ale oczywiście nadal masz prawo do ewentualnego zwrotu towaru.

W przypadku zamówień produktów z montażem, płatność odbywa się po całkowitym zamontowaniu produktu.

Zakupy na raty
Kredytu udziela ALIOR BANK SPÓŁKA AKCYJNA (spółka ALIOR BANK SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska, nr 38D, 02-232 Warszawa, kapitał zakładowy 725 216 080,00 zł (opłacony w całości), zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000305178, NIP: 1070010731, REGON: 141387142).

Więcej szczegółów udzieli Biuro Obsługi Klienta

 

Przy zamówieniach standardowych / do kwoty 10 000 zł nie wymagamy zaliczki. Jedynie przy zamówieniach powyżej tej kwoty lub niestandardowych wymagamy wpłatę zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia nie później niż do 7 dni kalendarzowych od dnia złożenia zamówienia.
W przypadku braku wpłaty kwoty zaliczki zamówienie jest anulowane.

 

Uwaga:
Należy pamiętać, że w przypadku wybrania płatności przelewem, wysyłka zamówionego towaru będzie zrealizowana dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym.

 

 Formy płatności BlueMedia

 

© Copyright 2023 by Transtal. Wszelkie prawa zastrzeżone.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl