Płatności

W sklepie Transtal Sklep istnieją następujące formy płatności:

1. Przelew tradycyjny
Wybierając tę formę zapłaty za zamówiony towar zapłacisz po złożeniu zamówienia, przelewając łączną kwotę zamówienia na konto firmowe.
Czas na wpłatę wynosi 7 dni kalendarzowych, nie później niż w dniu wysyłki.

2. Wpłata na konto - Przelew tradycyjny
Wybierając tę formę zapłaty za zamówiony towar zapłacisz po złożeniu zamówienia, przelewając łączną kwotę zamówienia na konto firmowe.
W przypadku płatności przelewem - przelew należy wykonać najpóźniej w dniu dostawy, nie później niż przed montażem.

Uwaga:
Należy pamiętać, że w przypadku wybrania płatności przelewem, wysyłka zamówionego towaru będzie zrealizowana dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym.

3. Płatność gotówką w dniu montażu.
Płatność gotówką montażystom po zamontowaniu zamówionego produktu.

4. Płatność przy odbiorze (płatne przy odbiorze kurierowi). Wybierając tę formę uregulowania należności, za towar zapłacisz w momencie jego odbioru z rąk kuriera. Zgodnie z przepisami firm kurierskich, otworzyć i sprawdzić przesyłkę można dopiero po zapłacie kurierowi, ale oczywiście nadal masz prawo do ewentualnego zwrotu towaru.

 

Przy zamówieniach standardowych / do kwoty 10 000 zł nie wymagamy zaliczki. Jedynie przy zamówieniach powyżej tej kwoty lub niestandardowych wymagamy wpłatę zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia nie później niż do 7 dni kalendarzowych od dnia złożenia zamówienia.
W przypadku braku wpłaty kwoty zaliczki zamówienie jest anulowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl