Płatności

W sklepie Transtal Sklep istnieją następujące formy płatności:

 

Płatność przelewem tradycyjnym na bankowe konto firmowe. Wybierając tę formę zapłaty za zamówiony towar zapłacisz po złożeniu zamówienia, przelewając łączną kwotę zamówienia na konto firmowe.

Przelew natychmiastowy Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Płatność za pomocą kart płatniczych:

* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro
(Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.)

Płatność za pobraniem (płatne przy odbiorze kurierowi). Wybierając tę formę uregulowania należności, za towar zapłacisz w momencie jego odbioru z rąk kuriera. Zgodnie z przepisami firm kurierskich, otworzyć i sprawdzić przesyłkę można dopiero po zapłacie kurierowi, ale oczywiście nadal masz prawo do ewentualnego zwrotu towaru.

W przypadku zamówień produktów z montażem, płatność odbywa się po całkowitym zamontowaniu produktu.

Zakupy na raty
Kredytu udziela ALIOR BANK SPÓŁKA AKCYJNA (spółka ALIOR BANK SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska, nr 38D, 02-232 Warszawa, kapitał zakładowy 725 216 080,00 zł (opłacony w całości), zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000305178, NIP: 1070010731, REGON: 141387142).

Więcej szczegółów udzieli Biuro Obsługi Klienta

 

Przy zamówieniach standardowych / do kwoty 5500zł nie wymagamy zaliczki. Jedynie przy zamówieniach powyżej tej kwoty lub niestandardowych wymagamy wpłatę zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia nie później niż do 7 dni kalendarzowych od dnia złożenia zamówienia.
W przypadku braku wpłaty kwoty zaliczki zamówienie jest anulowane.

 

Uwaga:
Należy pamiętać, że w przypadku wybrania płatności przelewem, wysyłka zamówionego towaru będzie zrealizowana dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym.

 

 Formy płatności BlueMedia

 

© Copyright 2022 by Transtal. Wszelkie prawa zastrzeżone.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl