O firmie

Producent konstrukcji stalowych – O firmie

transtal-rok-1998

Transtal to ponad 20 lat doświadczenia w branży budowlanej. Nasze centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, natomiast ciągłe doskonalenie kadry i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie, wyróżniających się trwałością i estetyką wykonania.

Wytrwale realizujemy nasz główny cel – satysfakcja klienta. Nieustannie optymalizujemy wszystkie procesy wewnętrzne aby w krótkim czasie wyprodukować i dostarczyć produkt spełniający Państwa oczekiwania.

transtal-jakosc-ponad-ilosc

Jakość naszych produktów zaczyna się od wyboru materiałów z których będą wykonane. Stal oraz blachę importujemy głównie od uznanych niemieckich i włoskich producentów. Gwarantuje to wieloletnią trwałość i odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne.

Będąc producentem oprócz gotowych rozwiązań oferujemy możliwość ich modyfikacji jak i wykonania konstrukcji na indywidualne zamówienie. Nasi konsultanci chętnie służą pomocą i doradzą Państwu wybrać produkt spełniający oczekiwania.

 transtal-technologia

Istniejąc od 20 lat znamy rynek i wyznaczamy jego kierunki. Każdy proces i produkt są dokładnie przemyślane i zrealizowane przy zastosowaniu najnowszych technologii. Nasze centrum produkcyjne zlokalizowane jest w miejscowości Raciechowice 30km na południe od Krakowa.

transtal-uczciwosc-i-zaufanie

Z naszych usług i produktów skorzystały już setki tysięcy klientów indywidualnych jak i firm w całym kraju jak i poza jego granicami. Koncentrujemy się na kompleksowej obsłudze Klientów. Rozumiemy ich potrzeby, wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem zarówno w trakcie trwania gwarancji jak i po jej upływie. Wartości naszej firmy to uczciwość i odpowiedzialność. To one decydują o trwałości i zaufaniu firmy.

 transtal-oferta

Do głównych produktów wytwarzanych przez naszą firmę należą garaże blaszane oraz kojce dla psów. Klient może wybrać produkt z gotowej oferty lub dostosować pod indywidualne preferencje. Wykonywane przez nas blaszaki charakteryzują się najwyższą jakością wykonania a także wysokiej jakości materiałami.

Oprócz standardowych zamówień realizujemy również inne projekty. Wykonujemy profesjonalne hale stalowe, pawilony handlowe, wiaty na śmieci jak również stróżówki parkingowe. Specjalizujemy się także w produkcji altanek ogrodowych i stopni metalowych.

transtal-bezpieczenstwo

Dbamy o Twoje prawa i bezpieczeństwo!

Nasza strona jest zabezpieczona szyfrowaniem a nasz regulamin jest Prokonsumencki.

Bezpieczny Sklep SSL regulamin sklepu internetowego

© Copyright 2019 by Transtal. Wszelkie prawa zastrzeżone.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl