Nasza definicja jakości

1. Certyfikowana jakość - trwałość na lata

Nasze produkty wykonujemy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów pierwszego gatunku posiadających odpowiednie certyfikaty. Nie oszczędzamy na stali, nasze konstrukcje wykonujemy z grubościennych kątowników i/lub profili.
W tej kwestii nie uznajemy kompromisów. Z doświadczenia wiemy, że dzięki zastosowaniu sprawdzonej stali nasze produkty wytrzymają wiele lat zachowując jednocześnie swoją estetykę.

Część producentów konkurujących ceną, niebezpiecznie zaniża grubość stosowanych elementów konstrukcyjnych co skutkuje mniejszą wytrzymałością i skraca czas użyteczności produktu.

 

2. System sprężyn naciągowych - wygoda użytkowania

Jako nieliczni w branży stosujemy regulowany system sprężyn naciągowych dopasowany do wielkości bram. Zapewnia to wygodne użytkowanie bramy niezależnie od jej wymiarów i wagi.

Konkurencja w większości stosuje po dwie sprężyny na bramę, nie dostosowując ich do produkowanej bramy co znacząco obniża komfort użytkowania.

 

3. Teflonowe rolki w bramach uchylnych

Teflonowe rolki łożyskowane zapewniają cichą pracę bramy a także wieloletnią trwałość w przeciwieństwie do powszechnie stosowanych rolek plastikowych.

Dodatkowo po całkowitym otwarciu bramy następuje jej zamortyzowanie poprzez zderzak prowadnicy.

 

4. Blacha najwyższej jakości

Nasze produkty wykonujemy z blachy o grubości ponad 0,35mm. Gwarantuje to odpowiednią trwałość i odporność na wygięcia.

Posiadamy własny zestaw maszyn do cięcia oraz trapezowania blachy w dany format. Dzięki temu jesteśmy niezależni i możemy idealnie dopasować formę oraz długość arkuszy blachy do poszczególnych elementów.

 

 

5. Technologia zabezpieczenia konstrukcji

Wszystkie elementy konstrukcji (przy wyborze konstrukcji z kątowników) zabezpieczamy farbą podkładową nakładaną technologią natrysku elektrostatycznego. Stosujemy również wyłącznie oryginalne farby zalecane przez producenta.

W przeciwieństwie do często stosowanych technik malowania polegających na zanurzaniu elementów konstrukcji w farbie lub technice zwykłego natrysku, stosowana przez nas technika zapewnia lepsze krycie farbą i mniejszą ilość zacieków (większa estetyka).

 

6. Swoboda konfiguracji

Jesteśmy producentem z ponad 25 letnim doświadczeniem.

Umożliwiamy dowolną konfigurację naszych produktów począwszy od wymiarów poprzez kolorystykę, wyposażenie skończywszy na wyborze konstrukcji z dwóch opcji - kątowników lub profili stalowych ocynkowanych. Wykonamy każdy nietypowy wymiar!

Ograniczają nas tylko dwa czynniki - wysokość konstrukcji i Państwa wyobraźnia.

 

7. Nowoczesny flota pojazdów i dział logistyki

Nasze produkty dostarczamy odpowiednio przystosowanymi pojazdami.
Mając na uwadze duże odległości, transportowane produkty zabezpieczamy w możliwie najlepszy sposób.

Dział logistyki wyposażony jest w nowoczesne urządzenia monitorujące trasę oraz stan pojazdów.

Dokładamy wszelkich starań aby Państwa zamówienia były realizowane terminowo.

 

8. TRANSTAL - 25 lat rozwoju

Istniejąc od 25 lat znamy rynek, więcej wyznaczamy jego kierunki. Każdy proces i produkt są dokładnie przemyślane i zrealizowane przy zastosowaniu najnowszych technologii.

Z naszych usług i produktów skorzystały już setki tysięcy klientów indywidualnych jak i firm w całym kraju jak i poza jego granicami.

Wartości naszej firmy to uczciwość i odpowiedzialność. To one decydują o trwałości i zaufaniu firmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl