Szybkie filtrowanie

Stopnie metalowe

Stopnie metalowe i kraty pomostowe

Metalowe stopnie i kraty pomostowe charakteryzują się możliwością wytrzymywania dużych obciążeń przy niewielkiej masie własnej. Materiały, z których stopnie zostały wykonane, cechują się wysoką trwałością oraz estetycznym wyglądem. Dodatkową zaletą jest łatwość montażu, a także atrakcyjna cena. Stopnie metalowe sprawdzają się doskonale w trakcie użytkowania, są funkcjonalne i wytrzymują każde warunki atmosferyczne. Doskonale nadają się do tworzenia podestów oraz do budowy klatek schodowych z balustradami lub bez. Kraty podestowe malowane są antykorozyjną farbą proszkową zapewniającą trwałość przez długi okres użytkowania, również w ciężkich warunkach atmosferycznych, dlatego można je stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Transtal również na płaszczyźnie produkcji pawilonów handlowych, które znakomicie nadają się jako przenośne lub tymczasowe punkty handlowe, biura lub magazyny. Jako producent garaży blaszanych proponujemy również blaszaki charakteryzujące się wysoką stabilnością konstrukcji oraz profesjonalne kojce dla psów, które zapewniają zwierzętom bezpieczeństwo oraz pełną wygodę. W naszej ofercie znajdują się również hale stalowe, bramy garażowe oraz stróżówki parkingowe.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek wątpliwości. Mogą się Państwo kontaktować z nami telefonicznie lub e-mailowo. Zapewniamy indywidualne i fachowe podejście do każdego klienta oraz pomoc przy wyborze produktu.

W przypadku ewentualnych pytań lub wątpliwości dotyczących garażów blaszanych prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub z naszym ekspertem (12) 271 51 50, (12) 372 29 40

© Copyright 2020 by Transtal. Wszelkie prawa zastrzeżone.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl