Lider w branży garaży blaszanych i kojców dla psów!

O firmie


Lider wśród producentów garaży blaszanych, kojców dla psów oraz konstrukcji stalowych.

Firma Transtal to lider wśród producentów produkcji stalowych, który istnieje na rynku od 1992 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników oraz doskonałemu kontaktowi z klientami, produkty skonstruowane są z najwyższej jakości materiałów wraz z dbałością o najmniejszy szczegół. Nacisk kładziony jest również na estetykę wykończenia, przez co możliwa jest rozszerzona funkcjonalność naszych produktów.

Głównymi produktami wytwarzanymi przez nasza firmę są garaże blaszane, a także kojce dla psów. Każdy z nich może zostać wykonany z gotowych już wcześniej wzorów, lub dostosowany indywidualnie pod zamówienie klienta, również z doborem kolorystyki spośród bogatej palety barw. Przygotowane przez naszą firmę tzw. „blaszaki” charakteryzuje najwyższa jakość wykonania oraz dogłębnie sprawdzone materiały, z których zostały stworzone.

Oprócz standardowych zamówień, realizowane są również inne projekty, takie jak: profesjonalne hale stalowe, pawilony handlowe czy stróżówki parkingowe. Nasza firma specjalizuje się także w produkcji uchylnych bram garażowych, altanek ogrodowych, czy stopni metalowych. Dzięki zdobytej przez naszych pracowników wiedzy, możemy zaoferować każdemu klientowi najwyższą jakość za korzystną cenę, niezależnie od zaawansowanego stopnia projektu.

W wyborze produktu, jego indywidualnych modyfikacjach oraz zakupie, oferujemy profesjonalną pomoc ekspertów, gwarantując jednocześnie bezpłatną dostawę sprawdzonego, solidnego i w pełni odpowiadającego wymaganiom produktu. Zapewniamy także profesjonalny montaż większości produktów na terenie całego kraju.